Przejdź do treści

Zaczynamy

Nie jedz tylu ziemniaków. Żeby schudnąć trzeba zostawić pieczywo. Nie można pić wody gazowanej. Wystarczy mniej żreć. Nie smaż. Od bananów się tyje! Nie łącz mięsa z węglowodanami. Zapomnij o makaronach. Jak ryż to tylko brązowy.

Znasz to?

Bo ja bardzo dobrze! Całe życie próbowano mi wytłumaczyć jak schudnąć. Bezskutecznie. Po latach przypomniałam sobie te wszystkie złote „rady” i przystawiłam je do swojego odchudzania. Autorzy powyższych tekstów pewnie już zeszli na zawał, bo ilość pieczywa i bananów, które spożyłam podczas diety jest porażająca. To tylko dowód na to, że NIE MA jednego skutecznego sposobu na schudnięcie. Nie wystarczy rzucić ryżu. Nie wystraczy „mniej żreć”. Kto w ogóle wymyślił to obrzydliwe słowo?!Być może już trochę mnie znasz i wiesz, że schudłam 40 kilogramów. Na tym etapie możesz się
zastanawiać jakim cudem mi się to udało. Już Ci wszystko tłumaczę! Żebyśmy się lepiej poznali zacznijmy naszą znajomość od pewnego filmu…

Jest to mój pierwszy film na Youtubie, więc nie martw – moje następne dzieła są lepszej jakości 😉 Kiedy poznasz moją historię odchudzania się warto żebyś zapoznał się także z historią tycia. Nie żartuję! Żeby pokonać wroga musimy go najpierw dokładnie zbadać!

Tysiące diet i lata doświadczeń udowodniły mi, że wszystko co chcesz zmienić w swojej diecie powinno mieścić się w Twoich możliwościach. Swoją dietę opieraj na tym co masz w lodówce oraz na tym na co Cię stać. Nie jadasz krewetek? To ich nie kupuj! Nie jara Cię ćwiczenie na siłowni? To śmiało poszukaj innej aktywności fizycznej. Proces odchudzania to czas, który chwilę Ci zajmie, dlatego najlepiej będzie jeżeli uczynisz go przyjemnym. Nie rób nic za karę.

Jeżeli zdecydujesz się zostać ze mną dłużej zachęcam Cię do poczytania moich postów – zarówno tutaj jak i na Instagramie lub Facebooku. Każdy wpis będzie Cię zbliżać do zrozumienia tej trudnej sztuki jaką jest droga do wymarzonej sylwetki.

Po sporej dawce wiedzy, którą przyswoisz podróżując po moich profilach, możesz mieć wrażenie, że nie wiesz od czego zacząć całe to odchudzanie. Wtedy polecam Ci odwiedzić mój sklep i zastanowić się czy któryś z produktów nie rozwiąże Twoich problemów. W mojej ofercie znajdziesz elektroniczne produkty, które pomogą Ci w procesie odchudzania, więc śmiało z nich korzystaj!