Przejdź do treści

O mnie

FullSizeRender

Cześć! Nazywam się

Paulina Wysocka-Świeboda

Cześć! Nazywam się Paulina Wysocka-Świeboda​. Jestem mamą małej Agatki, muzykiem, nauczycielem i ogromną pasjonatką odchudzania. Ze swoją otyłością walczyłam od dziecka. Przeszłam przez rozmaite diety, a droga, która doprowadziła mnie do miejsca w którym jestem teraz była wyboista. Właśnie to doświadczenie zdeterminowało mnie do założenia Motywatorki – miejsca w Internecie, którego sama szukałam podczas odchudzania. 

W swoim życiu zmagałam się z zaburzeniami odżywiania tj. kompulsywne objadanie się czy bulimia. Metodą prób i błędów oraz pracą nad sobą udało mi się poradzić ze swoimi demonami. Dzisiaj uważam, że moją misją jest pokazywać właściwą drogę innym. Pragnę odczarować odchudzanie oraz pomagać ludziom zrozumieć to co dotychczas było czarną magią.

​Jeżeli chcesz raz na zawsze pojąć wiedzę na temat utraty nadprogramowych kilogramów i jednocześnie umieć poradzić sobie z własną głową, którą dalej ciągnie do objadania się – jesteś we właściwym miejscu. Usiądź wygodnie i rozgość się! Ta przestrzeń jest specjalnie dla Ciebie.