Czy już obiecujesz sobie:
"w tym roku latem pochwalę się smukłą sylwetką"?

Niestety, to tak nie działa!

Chcesz schudnąć skutecznie, z przekonaniem i przyjemnością z jedzenia?

Przygotowałam dla Ciebie specjalne, noworoczne wyzwanie, dzięki któremu osiągniesz swój cel!

Codzienne e-maile

dzięki którym zrozumiesz siebie, swoje żywieniowe nawyki i zachowania, a także dowiesz się wielu ważnych rzeczy o zdrowym odżywianiu.

Karty pracy

pomogą Ci zmierzyć się z trudnościami, które dotychczas napotykałaś podczas odchudzania i je pokonać.

Darmowy jadłospis

byś nie musiała zastanawiać się, co ma pojawić się na talerzu lub co kupić w sklepie.

Przepisy

na dietetyczne domowe fast-foody i słodkości, by uchronić się przed niezdrowym podjadaniem.

Materiały video

oraz audio, które nie są nigdzie indziej publikowane i stworzone specjalnie z myślą o uczestnikach wyzwania.

Sesja Q&A

na koniec wyzwania, byś mogła zadać dowolne, nurtujące Cię pytanie i poznać na nie odpowiedź.

Co zyskasz dzięki wyzwaniu?

Jeśli do tej pory...

Co roku obiecywałaś sobie, że schudniesz, a tak się nie działo, a może wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej przybierałaś na wadze i czułaś się kompletnie zniechęcona...

Wszystkie stosowane przez Ciebie diety okazywały się nieskuteczne, miewałaś napady głodu i nie wytrzymywałaś w swoich postanowieniach dłużej niż 1-2 tygodnie...

Każda dieta wiązała się z wyrzeczeniami, głodowaniem, mdłymi posiłkami bez smaku albo wymyślnymi, cudacznymi składnikami, których nie jesz na co dzień...

...to wyzwanie jest dla Ciebie!

Ile to kosztuje?

Ogarnij odchudzanie!

30-dniowe wyzwanie e-mail
99
99
  • Codzienne e-maile o ważnych aspektach i przeszkodach przy odchudzaniu
  • Karty pracy, byś zrozumiała i znalazła rozwiązanie na wszystkie problemy
  • Jadłospis z pysznymi, prostymi przepisami
  • Przepisy na dietetyczne, domowe fast foody i słodkości
  • Materiały audio i video, nigdzie wcześniej niepublikowane!
  • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
  • BONUS! Sesja Q&A pod koniec wyzwania dla wszystkich uczestników!

Ale jeśli...

To nie bierz udziału w tym wyzwaniu.

Kim jestem?

Nazywam się Paulina Wysocka, choć większość z Was zapewne zna mnie jako Motywatorkę. Z wykształcenia i zawodu jestem psychodietetykiem.

Kiedyś, w przeszłości, byłam osobą otyłą. Długo walczyłam ze sobą i z własnym ciałem. Przerobiłam setki „magicznych diet”, wysłuchałam tysięcy uszczypliwości, zgryźliwości i „dobrych rad”. Dlatego teraz, gdy pracuję z pacjentami borykającymi się z nadwagą, doskonale rozumiem ich zmagania.

Pomogłam już setkom kobiet w spełnieniu ich marzenia o zgrabnej sylwetce. Dzięki pracy z nawykami, przekonaniami, ustalaniu rozsądnych planów dietetycznych dopasowanych do stylu i realiów życia, wspólnie osiągamy rezultaty, o które trudno zawalczyć samemu.

Co mówią uczestniczki wyzwania?

FAQ

Wyzwanie trwa 30 dni i każdego dnia otrzymasz ode mnie co najmniej jeden e-mail – zatem ich także będzie minimum 30. 🙂

W każdym e-mailu napiszę o czymś ważnym, co dotyczy odchudzania. Zwrócę uwagę na trudności, problemy, ale też kwestie typowo merytoryczne, których najzwyczajniej w świecie warto być świadomą. Do każdego e-maila będzie także dołączona karta pracy. Po wykonaniu ćwiczeń w niej zawartych lepiej zrozumiesz siebie, swoje nawyki oraz mechanizmy, które przyczyniają się do tego, że borykasz się z nadwagą.

W niektórych e-mailach znajdziesz także krótkie treści w formie podcastów czy materiałów video, które wcześniej nie były nigdzie publikowane. To unikatowe materiały, którymi podzielę się tylko z uczestnikami tego wyzwania.

W e-mailach znajdziesz także darmowy jadłospis, przepisy na przekąski i słodkości, które nie zrujnują Twojej diety, a także dane dostępu do zamkniętej grupy na Facebooku, z której mogą skorzystać tylko uczestnicy wyzwania.

Spokojnie! Wyzwanie skonstruowane jest tak, abyś pracowała u podstaw, czyli przyjrzała się swoim nawykom, relacji z jedzeniem, ze swoim ciałem, przekonaniom. Dzięki temu wprowadzane przez Ciebie zmiany nie będą jednorazowym skokiem na kolejną dietę-cud, a przemyślanymi, długofalowymi zmianami w sposobie odżywiania. Nie musisz obawiać się efektu jojo, bo nauczysz się, co robić, by zmienić stare nawyki na nowe, sprzyjające Twoim celom.

Jeśli liczysz na to, że po przeczytaniu kilku e-maili i obejrzeniu paru video schudniesz, to masz rację – to nie zadziała. Będzie to jak z kolejną książką z przepisami, którą kupiłaś, przejrzałaś i odłożyłaś na półkę. 😉

Ale jeśli zaangażujesz się w ten proces, będziesz otwarta na nową wiedzę i będziesz ćwiczyć, praktykować to, czego się dowiesz, jestem spokojna o Twoje pozytywne efekty!

Zasady zdrowego odżywiania zna mniej-więcej chyba każdy… To o nawyki, przekonania i sposób myślenia o jedzeniu chodzi w tym wszystkim. Dlatego nie będę zanudzać Cię wiedzą teoretyczną. Dzięki przygotowanym przeze mnie kartom pracy skupisz się na wdrożeniu realnych zmian w swoim codziennym funkcjonowaniu, tak by zostały z Tobą już na stałe.

Cóż, od czytania e-maili jeszcze nikt nie schudnął. 😉 Dlatego jeśli nie jesteś otwarta na zmiany i pracę nad sobą, nie bierz udziału w tym wyzwaniu. Zarazem pamiętaj jednak, że „nie ma zmian bez zmian” i jeśli chcesz kiedykolwiek schudnąć, prędzej czy później będziesz musiała zacząć robić coś inaczej.

Designed by Aneta Rumińska